Limfu drenāžas masāža

Valmieras Mācību Centrs piedāvā apgūt licencētu programmu Limfodrenāžas masāža. Programmas apguves procesā izglītojamais apgūst limfodrenāžas  masāžas pamata iemaņas. Iepazīstas ar higiēnas un sanitārajām prasībām masāžas izpildei. Iepazīstas ar masāžas paņēmieniem un to pielietošanu masāžas procesā. Iepazīstas ar indikācijām un kontrindikācijām. Individuāla pieeja katram izglītojamajam.

Mācību ilgums  8 stundas , 2 nodarbības 2x nedēļā vakaros. Intensīvajā dienas grupā viena nodarbības viena diena nedēļā.

Pēc semināra sekmīgas beigšanas tiek izsniegta Apliecība.

 

Semināra programma:

1. Teorētiskais ieskats procedūru būtībā un pielietošanas mērķī;

2. Praktiskā tehniku un paņēmienu veikšana

3. Masāžu indikācijas un kontrindikācijas

 

http://www.yogatherapymarbella.com/wp-content/uploads/2009/01/lymph-drainage.jpg

 

Limfu drenāžas terapijai ir šādas īpašības:

  • aktivizē vielmaiņu
  •  uzlabo asinsriti un limfas plūsmu
  • palīdz izvadīt no organisma kaitīgos vielmaiņas galaproduktus – toksīnus,
    mazina nogurumu, relaksē
  • novērš liekā šķidruma uzkrāšanos
  •  samazina tūsku
  • samazina sāpes

Laba pašsajūta atkarīga no organisma galveno sistēmu darbības, pirmkārt jau limfātiskās sistēmas, kas, līdzīgi kā asinsrites sistēma, caurvij visus audus. Limfā (balts šķidrums) tiek izdalīti toksīni, vīrusi, šūnu sairšanas galaprodukti. Diemžēl limfātiskā sistēma ir samērā neaizsargāta. Gadiem ejot, dažādu slimību, nepareizas ēšanas, smēķēšanas, mazkustīga dzīvesveida un stresa rezultātā cilvēkam palēninās limfas plūsma. Sliktākas attīrīšanas sistēmas darbības rezultātā audos uzkrājas toksīni. Tā sekas - maisiņi zem acīm un dažādi zilumi, slikta sejas krāsa, uztūkumi, celulīts. Viens no iedarbīgākajiem līdzekļiem šādos gadījumos ir limfodrenāžas masāža. Tā atbrīvo limfvadus, kas ļauj nogādāt sairšanas produktus līdz to utilizācijas vietai, harmonizē, atjauno kopējo līdzsvaru visu orgānu darbībā.